PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339018}

Trzech detektywów i Wyspa Szkieletów

Die Drei Fragezeichen und das Geheimnis der Geisterinsel
6,2 168
ocen
6,2 10 1 168
Trzech detektywów i Wyspa Szkieletów
powrót do forum filmu Trzech detektywów i Wyspa Szkieletów

Wolałbym jednak, jakby USA wzięłoby się za produkcję sfilmowania takiego dzieła jakim są Przygody Trzech Detektywów, no, ale w Niemczech ciszą się te książki dużą popularnością. W Polsce także, ale mało kto zna 3 detektywów...
Mam jeszcze nadzieję, że zekranizowane zostaną moje ulubione części, a przede wszystkim:
"Tajemnica gadającej czaszki"
"Potwora z Sierra Nevada"
"Niewidzialnego psa"
"Śmiejącego się cienia"
"Bezgłowego konia".
I wcale nie chodzi mi o efekty specjalne, ale o samą fabułę i scenariusz - chyba nie utną najważniejszego i staną się zrozumiałe nawet dla osób co nie czytały książki - to bardzo ważne w naszych czasach :))
Ale jak na razie: pożyjemy - zobaczymy co nasi sąsiedzi nam przygotują...

freepick

Czy wiadomo cokolwiek więcej o tym filmie? Szukałem bardzo długo informacji na ten temat, ale jest tego bardzo niewiele.
Będę wdzięczny za jakąkolwiek informację.

VPN www.ptd.yoyo.pl

VPN

A nie wiem, może gdzieś na niemieckich forach o tym piszą, ale wszędzie - cicho :P radzę poczekać, na pewno zostaniemy mile zaskoczeni ;D

freepick

Szczerze mówiąc wątpię, żebyśmy w ogóle mieli możliwość obejrzenia tego filmu w Polsce. A dlaczego mówisz, że warto poczekać?

PS. Mam prośbę: zarejestruj się na naszym forum PTD, widzę, że masz dużą wiedzę na temat Detektywów :) Zapraszam!

VPN

Już dawno jestem zarejestrowany :P

freepick

Na Forum? Pod jakim nickiem? Że jesteś zarejestrowany na stronie to wiem :)

VPN

ja tez...

ej ja musze obejrzec ten film!!!

fragola

Widziałem już ten film, niestety z niemieckim dubbingiem, ale polskimi napisami. Nawet udany, postarali się. Do tego świetna oprawa muzyczna. Jeśli ktoś czytał książkę o tym tytule to niestety historia z filmu jest zupełnie inna, ale też ciekawa.

Gdyby ktoś chciał obejrzeć film - piszcie do mnie :)

VPN

A czego akurat "Tajemnica Wyspy Szkieletów"? Przecież to nie była pierwsza częśc

nick_a

Po prostu tę historię wybrali scenarzyści, zresztą i tak mocno różni się od książki o tym samym tytule. Drugi w kolejce do ekranizacji jest Zamek Grozy, czyli właściwa pierwsza książka z serii PTD.

VPN

A ja myślałam, że "Tajemnica jąkającej się papugi" jest pierwsza:)

VPN

troche to smieszne, ze niemiecki dubbing. wkoncu aktorzy sa amerykanami.
niemoglam sie przyzwyczaic do niemeieckiego, z angielskim byloby cool.

freepick

Ja znam Trzech detektywów przeczytałam całą serię Super są te książki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones