PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38717}

Spełnione marzenia

Dream a Little Dream
6,6 716
ocen
6,6 10 1 716
Spełnione marzenia
powrót do forum filmu Spełnione marzenia

Witam
Od paru lat poluję na ten film, posiadam go w swojej filmotece już parę lat ale niestety po angielsku. Jako że moja znajomość angielskiego jest jako taka to wolałbym zobaczyć go w wersji z polskim lektorem.
Stąd zwracam się z prośbą do Was "Filmwebowców" jeżeli ktoś ma ten film lub wie gdzie można go dostać to będę bardzo bardzo wdzięczny.
Możne ma ktoś polskie napisy do tego filmu??
Ja szukałem już wzdłuż i wszerz i nigdzie niestety nie znalazłem ani napisów ani tego filmu z polskim lektorem.
Mój mail to adrian.r3@wp.pl
Z góry dziękuje za każdą pomoc.
Pozdrawiam
Adrian

adrian_r3

witam film ten jest do pobrania na www.torrenty.org niestety nie ma jeszcze do niego napisów

marcinczernia

Witam
No właśnie mam go w wersji angielskiej stamtąd. Do dzisiaj szukam napisów bądź wersji z polskim lektorem ale bezskutecznie.
Ale dzięki za trop.
Wiem natomiast że ten film leci dzisiaj tj. 19.01.2010 o godz. 16:45 na kanale Polsat Film.
Ale niestety nie będę miał możliwości żeby go zobaczyć :(

ocenił(a) film na 8
adrian_r3

Film jest już w sieci z lektorem.

mercg

a dokładnie jakis link bys podał

ocenił(a) film na 8
marcinek77

Wpisz w guglu "spełnione marzenia 1989 lektor" i ci wyskoczy

mercg

dzieki

ocenił(a) film na 8
marcinek77

nie ma sprawy:)

adrian_r3

Jutro, 17 lipca, 18:45
POLSAT Film

ocenił(a) film na 6
skukany

jutro na tv4 ok 14.30 polecam i pozdrawiam...właśnie się zastanawiam w jakiej wersji oglądałam ten film. tak czy siak jutro obejrzę wersję z lektorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones