PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=319243}

Rin Tin Tin

Finding Rin Tin Tin
5,7 532
oceny
5,7 10 1 532
Rin Tin Tin
powrót do forum filmu Rin Tin Tin

Ten film jest familijny, głównie dla dzieci. A dzieciom się podobają bardzo filmy z pieskami które są tak inteligentne jak ludzie. Zazwyczaj jest tak że jakiś film jest głównie dla dzieci albo po to żeby się pośmiać a ludzie od razu oceniają na 1-3 nie wiedząc że ten film nie jest dla nich! To dzieci mają z tego filmu naukę jakim pies może być przyjacielem i a nie takie stare pryki jak wy :)
Film był wzruszający i bardzo pouczający i mnie osobiście się podobał.

ocenił(a) film na 2
wolv077

No to niech go dzieci oceniają wysoko, a nawet ich rodzice przez to że mieli spokój przez 2 godziny. Absolutnie nie widzę w tym problemu. Tylko dlaczego ja mam oceniać go wysoko skoro mnie on nie bawi? Nie rozumiem co tobie tak zależy na tym by inni głosowali tak a nie inaczej.

ocenił(a) film na 2
Boskigrom

Boskigrom zgadzam się w 100% ! Mnie też się nie podobało, a tam wg było coś zabawnego? haha chyba można było się pośmiać z fabuły i gry aktorów...

ocenił(a) film na 4
wolv077

popieram Twoją wypowiedz wolv077..

wolv077

Również popieram. Niedługo będę pełnoletnia, ale film mimo mojego wieku przypadł mi do gustu. Sympatyczny... ;)

ocenił(a) film na 5
wolv077

coz, film moglby byc lepszy
niby z autorem tematu sie zgadzam w zalozeniach, potrafie docenic filmy ewidentnie dla dzieci mimo ze raczej nie bede ich ogladal w lozku z dziewczyna
ale druga strona medalu jest taka ze ten filmik moglby byc lepiej zrobiony
jak cos jest dla dzieci to nie powod zeby byl slabo wykonany
poczatkowo wlepilem 4 ale podnosze na 5 bo wsumie ten film jest calkiem cieplutki, fajny dla dzieciaka i nie oglupiajacy
jak bede mial dziecko to mysle ze to taki film ktory chetnie bym z nim obejrzal, byloby troche nieskrepowanego smiechu

ocenił(a) film na 4
El_Magiko

Też miałam postawić 4, ale film rzeczywiście był sympatyczny. Gdyby przerobić trochę scenariusz wyszedłby nawet dobry film:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones