PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107312}

Obłęd

The Jacket
7,5 69 921
ocen
7,5 10 1 69921
6,2 12
ocen krytyków
Obłęd
powrót do forum filmu Obłęd

Ktoś się bawi moim loginem i psuję mi opinię!! Wybiera sobie nowsze filmy i piszę że ich chcę bądź poszukuję! Ktoś się podłączył pod mój login ale kto..?! Nie wiem jak te głupie tematy skasować bo psują mi opinię! Może Ktoś z Was mi pomoże. Z góry wielkie THX. NaRkA.

kamooshek

Zwracaj się do osób posiadających złoty łepek przy swoich nickach, tak jak ja mam szary. Oni mogą kasować posty. Ze swojej strony mogę polecić Ci jedynie zmianę hasła. Na następny raz jak się zalogujesz na innym kompie, to się wyloguj :) Pozdrawiam. PS. te osoby to np. Ksy, Shemek, Xzar, itd...

kamooshek

a może masz rozdwojenie jaźni i czasami gdy śpisz to włanczasz kompa i serfujesz po sieci, może jesteś uzależniony;) no i co to za psucie opinii ten Twój sobowtór tylko filmów poszukuje, chyba nic złego nie robi.
Pozdrawiam

BenDov

Hehehe to zależy... niektórzy nie lubią ludzi, którzy szukają filmów - pirackich. Ja nie mam nic przeciw, właściwie mi to oblatuje, ale wiem, że jak kiedyś się zalogowałem w szkole i zapomniałem wylogować to miałem głupią notkę na moim forum :( Pozdrwiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones