PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107312}

Obłęd

The Jacket
7,5 69 921
ocen
7,5 10 1 69921
6,2 12
ocen krytyków
Obłęd
powrót do forum filmu Obłęd

9/10

ocenił(a) film na 9

Film podobny do,, Lot nad kukułczym gniazdem " .
Bardzo ciekawy film .

ocenił(a) film na 8
Kicaj1992

Mi przypominał również "Kod Nieśmiertelności"

ocenił(a) film na 9
tomaszjaz

hmm chyba nie widziałem :p

tomaszjaz

Mi przypominał "Efekt motyla" :)

ocenił(a) film na 8
LightOfHope

Też tak samo mi się skojarzyło

Kicaj1992

Jak można porównywać te dwa filmy do siebie xdd!!??

użytkownik usunięty
Kicaj1992

Te dwa filmy łączy chyba tylko to, że ich akcja rozgrywa się na terenie szpitala psychiatrycznego.

ocenił(a) film na 9

No tak .

użytkownik usunięty
Kicaj1992

Śmiech na sali, jedyne podobieństwo to miejsce akcji, nic innego nie łączy tych filmów

ocenił(a) film na 9

I tak jest zajebisty :)

użytkownik usunięty
Kicaj1992

Nie no ,, Lot nad kukułczym gniazdem " to raczej zły przykład, wspomniany " Efekt motyla " już prędzej :)
Film jak najbardziej na 8 !

ocenił(a) film na 9

Nom :P

ocenił(a) film na 6
Kicaj1992

Film ciekawy, dobrze nakręcony, dobrze zagrany z dobrą muzyką więc solidna 7 się należy. Nie poruszył mnie jednak aż tak bardzo aby mógł dostać więcej ale nie powiem że zrobił na mnie pozytywne wrażenie bo raczej spodziewałem się słabszego filmu a tu proszę miłe zaskoczenie. Szczególne uznania dla Kiery która naprawdę dobrze zagrała w tym filmie.

ocenił(a) film na 6
Kicaj1992

#fake7714 Ja miałem podobne odczucie, co autor tego wątku. Ale jedynie poprzez scenę, w której ekipa lekarska siedzi w jednym kółeczku ze swoimi pacjentami, a głowny bohater zaczyna "podgrzewać temperaturę" i powoduje przez to małe zamieszki. Scena skopiowana z "Lotu.."

ocenił(a) film na 9
rejnol93

Dokładnie.

Kicaj1992

ciekawy film i fabuła a jezeli chodzi o zakonczenie to ogladajac mialem pare wersji jak to moze sie potoczyc :) kapitalna rola Brody'ego,a jezeli chodzi o podobienstwo bardziej przypomina mi K-Pax czy Przeczucie niz Lot nad kukulczym gniazdem z czym pewnie wielu sie zgodzi :)

ocenił(a) film na 9
sokkerowiec1

Dla mnie to kopia Lotu nad kukułczym gniazdem . Już sam motyw narzuca pewne podobieństwo :)

ocenił(a) film na 7
Kicaj1992

Film nie ma NIC WSPOLNEGO z "Lotem nad kukulczym gniazdem", chyba, ze chodzi Tobie o scenerie szpitala psychiatrycznego. Rownie dobrze mozesz powiedziec, ze film jest podobny do Misia Uszatka, bo akcja rozgrywa sie na planecie Ziemia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones